Canver Software > Hizmetlerimiz > phpBB3 hizmetleri

phpBB3 Hizmetlerimiz

phpBB hizmetlerimizin alt kategori ve ayrıntılarına aşağıdaki bağlantılardan ilerleyerek ulaşabilirsiniz. Bu kategoriler altında yer almayan bir hizmet talebiniz varsa lütfen iletişim kurarak bilgi alınız.

Neler yapabiliriz

Hata giderme dahil phpBB ile ilgili kodsal ve grafiksel seviyede, hizmet listelerinde yer alan herşeyi. Sizi, size özel ve istediğiniz özelliklerde bir phpBB mesaj panosu sahibi yapabiliriz.

Neler yapamayız

İlgi alanımız olmadığı için diğer mesaj panosu yazılımlarını (phpBB olmayan tümü) phpBB'ye dönüştürme işlemini yapmayız. Sunucu kaynaklı hata ve eksiklikleri yetkimiz olmadığı için gideremeyiz.

Neler yapmayız

Kullanım kategorisine giren işlemleri yapmaktan kaçınırız; detaylı forum izinleri, resim, ifade eklemeleri, forum oluşturmayı vb. Ancak, kendi eklediğimiz bir eklentinin varsa güvenlik ve taban ayarlarını elbette yaparız.

phpBB Nedir?

"phpBB Group" tarafından geliştirilen, PHP temelli ve pek çok veritabanı türü ile kullanabileceğiniz, açık kaynak kodlu, özelleştirilebilir, basit ancak gelişmiş arayüzü, yönetici arabirimi olan tüm web siteleri ve topluluk oluşturmak için ideal, ücretsiz bir mesaj panosu çözümdür.

phpBB3 hakkında ayrıntılı bilgileri phpBB Türkiye sitemizde bulabilirsiniz.

cadb20ac9f8e35cd831a31386bd3446d