Canver Software > Bilgiler > Hizmetler hakkında bilgiler

phpBB3 hizmetleri neleri kapsar

Hizmetler sadece kurulum, güncelleme, hata giderme, eklenti/özellik ekleme gibi teknik kısımları kapsar. Sistemin kullanım bilgileri, pano içeriğinin ne olduğu veya ne olacağı, tecrübesizlikten panoyu kullanamama gibi olaylar bizi kapsamaz ve hizmetlerimiz dışındadır.

Kullanılacak eklenti ve temaların Türkçe dil dosyaları bulunamıyor ise dosyalar İngilizce olacaktır. Hiçbir Canver Software hizmeti içinde tercüme yer alamaz. Ancak yinde kolay ve kısa olanları tercüme etmek Canver Software insiyatifindedir.

İşlemler nasıl gerçekleşir

Güncelleme işlemlerinde, çok ciddi veritabanı değişiklikleri olmadığı sürece çalışan pano sistemi etkilenmez, üye ve ziyaretçiler arka planda güncelleme yapıldığını anlamaz, güncelleme ile ilgili hata mesajlarını görmez. Hata(lar) sonucu panonuzun çalışamaz duruma gelmesi mümkün değildir.

Hata ayıklamada, mevcut sistem çalışmaz durumda olabileceğinden, hatalar mümkün olduğunca hızlı ve pratik yollardan giderilmeye çalışılır. Bulunan hata onarılana kadar izole imkanı varsa, izole edilir ve pano çalışmasını sürdürür.

Taşıma işleminde, taşımak oldukça kolay bir işlem olarak görülür, ancak dosyaların ve veritabanının boyutuna göre zaman alabilir. Yedek alma işlemini de bize bırakmanız olası karakter sorunları en az seviyeye indirir.

phpBB3 hizmetlerimizin çoğu için barınma alanınıza ait panel/mysql ve FTP parolalarına ihtiyaç duymaktayız.

Ücretler nasıl, neye göre belirlenir

Ücretler yapılacak işin zorluğuna ve harcanacak süreye göre belirlenir. Uzun tecrübeler sonucu, sabit işler için standart ücretlerimiz vardır, ancak talep ve istekler birbirinden çok farklı olabildiği için istenilen hizmetlere göre fiyat teklifleri verilir.

Ödemeler nasıl gerçekleşecek

Ödemeler banka EFT veya havale aracılığı ile, ihtiyaç halinde de paypal ile yapılabilmektedir. Ödeme bilgilerini ödeme işlemleri sayfamızda bulabilirsiniz. Karşılıklı konuşma veya e-posta ile fiyat verilmediği sürece lütfen herhangi bir ödeme yapmayınız.

Ücret iade koşulları

Verilecek hizmetlerin ayrıntıları, müşteri talepleri/istekleri doğrultusunda oluşturulur ve belirli emek, zaman harcanır. İade taleplerinde verilen tüm emek ve harcanan zaman tamamen boşa gideceğinden, ücretin iade edilmesi, özel durumlar ve anlaşmalar hariç, pek mümkün olmaz. Aynı şekilde, tecrübesizlik sonucu panoyu kullanamama, olmamış, beğenmedim, beklediğim gibi değil vb. demek gibi durumlarda da ödeme iadesi yapılmaz.

cadb20ac9f8e35cd831a31386bd3446d